002 – Taigi jūs norite vaikų: nuo ko pradėti

Džiaugiamės pristatydami Jums antrąjį “Tėčio įrašų” epizodą! Tėčiai apšilo kojas ir imasi atsakyti esminį klausimą – nuo ko pradėti norint susilaukti vaikų? Juk neišsiaiškinus šio klausimo, sudėtinga bus atsakyti ir į visus kitus klausimus apie tėvystę (ir mamystę), nes vaikai (vienaip ar kitaip) yra būtina tėvystės sąlyga. 

Norime jums pranešti, kad nuo šiol mūsų podkastą galite klausyti iTunes ir Spotify platformose, tiesiog įveskite į paiešką “Tėčio Įrašai” arba paspauskite ant nuorodų:
Norėdami klausytis per iTunes, spauskite čia;
Norėdami klaysytis per Spotify, spauskite čia;

Įrašo pradžioje sužinosite kokią neaiškią literatūrą prieš miegą skaito Marijus. Sužinosite kokią labai aiškią literatūrą leidžia ir kuria Tomas. Simonas papasakos apie Maršrutinį katafalką ir kodėl įkvėpimas ateina tada, kai neturi laiko jam įgyvendinti.  Tėčiai praskleidžia paslapties šydą ir leidžiasi būti Jūsų pažintiems.  

Taigi, ko reikia, norint susilaukti vaikų?

Simonas, trijų vaikų autorius,  Jūsų patogumui pateikia paprastą keturių punktų planą-strategiją:

  1. Susirasti žmoną
  2. Sukurti romantišką atmosferą
  3. ???
  4. Turi vaikų

Jeigu dar nebaigėte rašyti pasipiktinimo kupino laiško apie tai, kur mums susikišti tuos keturis punktus, apie tai, kad nėra viskas taip paprasta  ir, kad tai nėra tikra bei kokybiška tėvystė – sakome, kad juokaujam. Šiame įraše visi trys tėčiai dalinasi savo patirtimi ir tuo, kaip jie ruošėsi tėvystei – kursai, knygos, pokalbiai.  Tomas pasiūlo kelias genialias idėjas, kurias verta apsvarstyti kiekvienai porai. Simonas pasakoja, kaip palaikyti ramybę šeimoje, kai visa aplinka kelia stresą. O Marijus, kaip ir praeitą kartą, kalba visiškas pievas ir laido vos vos gyvus juokelius.  

Jūsų taip pat laukia dvi šaunios rubrikos – Simonas vėl apžvelgė aktualiausias pasaulio naujienas, o Marijus tarė tvirtą ir bekompromisį “ačiū, ne”. “Ačiū, ne” kam? Perfrazuojant vieno didžio žmogaus žodžius: “klausykite, ir jums bus atsakyta”.

Jeigu perskaitėte iki čia ir dar nepaspaudėte “play” mygtuko, metame paskutinį ir patį stipriausią argumentą- tik perklausę įrašą sužinosite kodėl įdėjome šią nuotrauką:

simonas su kosminiu dzemperiu
Simono džemperis


Jūs mums uždavėte tris klausimus – atsakėm. Jeigu norite užduoti mums klausimus, o mainais į tuos klausimus, gauti mūsų atsakymus: rašykite mums į info@teciouzrasai.lt arba rašykite facebook paskyroje Tėčio Užrašai. Ten pat galite rašyti ir savo atsiliepimus, kritiką bei pageidavimus.