Atsisiųsti

Tėčiai sugrįžta į eterį ir pristato jums jau trečiąjį podcast’o įrašą. Per šventes apsivalgėme baltos mišrainės ir ilgai užtruko, kol ją suvirškinome, but we’re back! Pažadam.

Šiame įraše mes kalbame apie šventes. O tiksliau, apie tai, kaip pasikeitė mūsų šventės tapus tėvais. Vaiko gimimas gyvenime keičia viską, tenka iš naujo išmokti daugelį anksčiau mokėtų pamokų – tvarkos palaikymo, laiko planavimo, santykio su draugais kultivavimo. Taip pat yra ir su švenčių šventimu. Trys tėčiai dalinasi savo patirtimi, kaip buvo prieš gimstant vaikams ir ar gimus vaikams vis dar norisi švęsti.

Dalinamės prisiminimais apie pralėkusias Kalėdas ir kaip jas atšventėme. Kur važiavome, ką valgėme, ką gėrėme. Tomas atskleidė kokia transporto priemone geriausia keliauti iš Vilniaus į Klaipėda. Simas visus pakvietė į savo gimtadienį. Marijus pusę įrašo nesugebėjo kalbėti į mikrofoną.

Laukiame jūsų klausimų, atsiliepimų ir pasiūlymų elektroniniu paštu info@teciouzrasai.lt ir mūsų facebook paskyroje. Galbūt norite pasiūlyti temą kitam įrašui? Gal norite, kad pasidalintumėm savo patirtimi vienu ar kitu tėvystės aspektu? O gal tiesiog norite pasakyti, kad visai neblogai (arba visiškai blogai) mums sekasi – rašykite, duokite mums žinoti.

Na, o pabaigai – glamūrinis selfis.

visi trys tėčio užrašų komandos nariai
#nofilter