Podcast’as

003 – Tėčiai ir šventės
Atsisiųsti

Tėčiai sugrįžta į eterį ir pristato jums jau trečiąjį podcast’o įrašą. Per šventes apsivalgėme baltos mišrainės ir ilgai užtruko, kol ją suvirškinome, but we’re back! Pažadam.

Šiame įraše mes kalbame apie šventes. O tiksliau, apie tai, kaip pasikeitė mūsų šventės tapus tėvais. Vaiko gimimas gyvenime keičia viską, tenka iš naujo išmokti daugelį anksčiau mokėtų pamokų – tvarkos palaikymo, laiko planavimo, santykio su draugais kultivavimo. Taip pat yra ir su švenčių šventimu. Trys tėčiai dalinasi savo patirtimi, kaip buvo prieš gimstant vaikams ir ar gimus vaikams vis dar norisi švęsti.

Dalinamės prisiminimais apie pralėkusias Kalėdas ir kaip jas atšventėme. Kur važiavome, ką valgėme, ką gėrėme. Tomas atskleidė kokia transporto priemone geriausia keliauti iš Vilniaus į Klaipėda. Simas visus pakvietė į savo gimtadienį. Marijus pusę įrašo nesugebėjo kalbėti į mikrofoną.

Laukiame jūsų klausimų, atsiliepimų ir pasiūlymų elektroniniu paštu info@teciouzrasai.lt ir mūsų facebook paskyroje. Galbūt norite pasiūlyti temą kitam įrašui? Gal norite, kad pasidalintumėm savo patirtimi vienu ar kitu tėvystės aspektu? O gal tiesiog norite pasakyti, kad visai neblogai (arba visiškai blogai) mums sekasi – rašykite, duokite mums žinoti.

Na, o pabaigai – glamūrinis selfis.

visi trys tėčio užrašų komandos nariai
#nofilter

002 – Taigi jūs norite vaikų: nuo ko pradėti


002 – Taigi jūs norite vaikų: nuo ko pradėti

Džiaugiamės pristatydami Jums antrąjį “Tėčio įrašų” epizodą! Tėčiai apšilo kojas ir imasi atsakyti esminį klausimą – nuo ko pradėti norint susilaukti vaikų? Juk neišsiaiškinus šio klausimo, sudėtinga bus atsakyti ir į visus kitus klausimus apie tėvystę (ir mamystę), nes vaikai (vienaip ar kitaip) yra būtina tėvystės sąlyga. 

Norime jums pranešti, kad nuo šiol mūsų podkastą galite klausyti iTunes ir Spotify platformose, tiesiog įveskite į paiešką “Tėčio Įrašai” arba paspauskite ant nuorodų:
Norėdami klausytis per iTunes, spauskite čia;
Norėdami klaysytis per Spotify, spauskite čia;

Įrašo pradžioje sužinosite kokią neaiškią literatūrą prieš miegą skaito Marijus. Sužinosite kokią labai aiškią literatūrą leidžia ir kuria Tomas. Simonas papasakos apie Maršrutinį katafalką ir kodėl įkvėpimas ateina tada, kai neturi laiko jam įgyvendinti.  Tėčiai praskleidžia paslapties šydą ir leidžiasi būti Jūsų pažintiems.  

Taigi, ko reikia, norint susilaukti vaikų?

Simonas, trijų vaikų autorius,  Jūsų patogumui pateikia paprastą keturių punktų planą-strategiją:

  1. Susirasti žmoną
  2. Sukurti romantišką atmosferą
  3. ???
  4. Turi vaikų

Jeigu dar nebaigėte rašyti pasipiktinimo kupino laiško apie tai, kur mums susikišti tuos keturis punktus, apie tai, kad nėra viskas taip paprasta  ir, kad tai nėra tikra bei kokybiška tėvystė – sakome, kad juokaujam. Šiame įraše visi trys tėčiai dalinasi savo patirtimi ir tuo, kaip jie ruošėsi tėvystei – kursai, knygos, pokalbiai.  Tomas pasiūlo kelias genialias idėjas, kurias verta apsvarstyti kiekvienai porai. Simonas pasakoja, kaip palaikyti ramybę šeimoje, kai visa aplinka kelia stresą. O Marijus, kaip ir praeitą kartą, kalba visiškas pievas ir laido vos vos gyvus juokelius.  

Jūsų taip pat laukia dvi šaunios rubrikos – Simonas vėl apžvelgė aktualiausias pasaulio naujienas, o Marijus tarė tvirtą ir bekompromisį “ačiū, ne”. “Ačiū, ne” kam? Perfrazuojant vieno didžio žmogaus žodžius: “klausykite, ir jums bus atsakyta”.

Jeigu perskaitėte iki čia ir dar nepaspaudėte “play” mygtuko, metame paskutinį ir patį stipriausią argumentą- tik perklausę įrašą sužinosite kodėl įdėjome šią nuotrauką:

simonas su kosminiu dzemperiu
Simono džemperis


Jūs mums uždavėte tris klausimus – atsakėm. Jeigu norite užduoti mums klausimus, o mainais į tuos klausimus, gauti mūsų atsakymus: rašykite mums į info@teciouzrasai.lt arba rašykite facebook paskyroje Tėčio Užrašai. Ten pat galite rašyti ir savo atsiliepimus, kritiką bei pageidavimus.

001 – Gimė Tėtis

 


 

 

001 – Gimė Tėtis

Po ilgų pokalbių bei diskusijų startuoja “Tėčio Įrašai” – lietuviškas podcast’as tėvystės tema. Trys tėčiai kalbasi apie savo patirtį ir išgyvenimus, džiaugsmus ir sunkumus – iš vyriškos pozicijos. Juk dabar eteryje dominuoja vien mūsų mylimos mamos, kurių mums be galo įdomu klausytis. Visgi, dažnai išgirstame klausimus “o ką jūs galvojat?”, “ar vyrams taip pat?” ir t.t.. Tad mes nusprendėme nebetylėti ir įnešti vyriško kvapo į podcast’us tėvystes tema.

Jūsų dėmesiui – mūsų pirmasis pokalbis. Trys tėčiai kalbasi apie tėčio gimimą. Juk gimus vaikučiui iš tiesų gimsta du – vaikas ir tėtis. Mama, standartiniu atveju, gimsta devyniais mėnesiais anksčiau. Šios ir kitos pusiau rišlios mūsų mintys plėtojamos podcast’e.

Šiame įraše Simonas apžvelgia pasaulines aktualijas, nuskamba Tomo eilės, o Marijus skundžiasi vienu knygos personažu.

Jūs klausiate – mes atsakome. Kur klausti, kad jums būtų atsakyta? Mes atsakome: mūsų facebook paskyroje, bei info@teciouzrasai.lt